امروزه در مبحث ساختمان سازی شیوه های نوینی روی کار آمده اند که با قبلی ها به کلی متفاوت می باشند ، امروزه با بهره گیری از دانش جدید و تکنولوژی برتر ، معماری ساختمان ها به کلی تغییر کرده است . یکی از مواردی که خیلی سریع به چشم می خورد همین پوشش سقف کاذب می باشد که در ساختمان های امروزی به کرار استفاده می شود . با قابلیتی که این فناوری دارد به خوبی جایگزینی برای نسل های قبلی خود گشته و توانسته خیلی سریع نسل گچکاری و … را از میان ببرد . سقف کاذب های امروزی هم با قیمت بسیار ارزان طراحی می شوند و هم از نظر تلفات حرارتی بسیار به صرفه بوده و می تواند تا حد زیادی جوابگوی نیاز های انسان امروزی را بدهد ، در کنار ان مدل ها و تنوعی که در سقف کاذب مشاهده می کنیم می تواند سلیقه های تمامی افراد جامعه را در بر گیرد . اط طرفی مزیت های فرواوان سقف کاذب  توانسته به راحتی افراد را به سمت خود بکشاند تا جایی که دیگر امروزه کارفرمایان ساختمان ها از سقف کاذب به عنوان دکوراسیون و زیبایی ساختمان ها استفاده می کنند .

سقف-کاذب

تزیئنات مدرن با سقف کاذب

تنوعات در طرح ها و رنگ های مختلف باعث شده است اشتیاق مردم به این سمت بیشتر شود ، از این رود کارشناسان و طراحان سقف کاذب درصدد هستند تا بازار اکار این جامعه را به خود اختصاص دهند ، نما های بسیار زیبا و شیک می توان با سقف کاذب ساخت به طوریکه حداقل هزینه ها را برای شما در بر داشته باشد . می دانید که سقف کاذب خاصیت بسیار خوبی دارد و آن هم عایق صدا می باشد و می تواند برای مکان هایی که به سکوت نیاز دارد ، از آن استفاده کرد برای مثال بیمارستان ها جای بسیار مناسبی می باشد ، باید بدانید که سقف کاذب می تواند پوشش برای لوله کشی ها و چیز هایی که رو کار هستند ، باشد و یک نمای بسیار زیبا را برای شما ایجاد نماید و هر زمانی جایی احتیاج به تعمیرات داشت ، با چند دقیقه می تواند سقف کاذب را جدا کرد و بعد از تعمیرات لازم دوباره ان را نصب نمایید . خیلی از افراد هستند که در مقابل تجهیزات جدید مقابله می کنند ولی باید گفت که دنیا به این سمت در حال پیشرفت می باشد و غافل شدن از آن جزء پشیمانی سودی برای شما در بر ندارد ، توصیه می کنیم که اگر در حال ساختمان سازی هستید آگاهانه جلو بروید و با استفاده از تکنولوژی های برتر روز مانند سقف کاذب نمایی بسیار زیبا و شیک را برای خود بسازید .

IMG_20160821_171924

انواع بخش هاس سقف کاذب

در حالت کلی کلیه سقف کاذب ها از دو قسمت تشکیل شده اند ، پنل های سبک و سبکه فلزی . شبکه فلزی یک نگهدارند برای پنل های سبک می باشد و شما با کمی تجربه می توانید حتی خود آن ها را بزنید . پنل های سبک نیز در رنگ ها و طرح های مختلف با ابعاد متفاوت طراحی شده اند ( معمولا 40 *40 ) . برای نصب آن ها نیاز به دانش و تجربه آن چنانی نیست اگر خودتان اچار به دست باشید و کمی فنی هستید می توانید نصب سقف کاذب منزلتان را به عهده بگیرید ، حتی در سایت های اینترنت نیز نحوه نصب سقف کاذب موجود است و می توانید از ویدیو های موجود استفاده نمایید .